05.10.2020 18:15

10% населення планети могли заразитися коронавірусом

10% населення планети могли заразитися коронавірусом
Евгений Стелькин

За “найкращим оцінками” приблизно 1 з 10 осіб у всьому світі, можливо, була інфікована коронавірусом, що більш ніж в 20 разів перевищує кількість підтверджених випадків. Про це в понеділок заявив виконавчий директор Програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Раян, передає УНН з посиланням на AP.

Так, виступаючи на спеціальній сесії виконавчої ради ВООЗ, присвяченій COVID-19, Раян заявив, що цифри різняться залежно від площі населених пунктів і різних груп, але у підсумку це означає, що “переважна більшість (людей - ред.) у світі залишається в небезпеці”.

Він сказав, що пандемія буде продовжувати розвиватися, але існують інструменти для припинення передачі і порятунку життів.

“Багато смертельних випадків були попереджені, і набагато більше життів можна захистити”, — сказав Раян.

Він зазначив, що в Південно-Східній Азії спостерігається зростання захворюваності, у Європі і східному Середземномор’ї спостерігається зростання смертності, у той час як ситуація в Африці і Західній частині Тихого океану була “більш позитивною”.

“Наші поточні найкращі оцінки говорять нам, що близько 10% світового населення могло бути інфіковано цим вірусом”, — сказав Раян учасникам.

Приблизна цифра тих, хто заразився, у понад 760 мільйонів людей при нинішньому населенні в світі близько 7,6 мільярда осіб набагато перевищує кількість підтверджених випадків, підрахована ВООЗ і Університетом Джона Хопкінса, яка наразі перевищує 35 мільйонів у всьому світі, відзначає видання.

Нагадаємо, керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт раніше заявив, що до кінця року в країні щодня будуть виявляти 7-9 тисяч нових хворих на коронавірус.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Лепнина из гипса Корпоратив на работе: что надеть? Что такое профнастил? Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей