10.08.2020 11:25

24 омбр імені короля Данила визнана найкращою в ООС протягом липня

24 омбр імені короля Данила визнана найкращою в ООС протягом липня
Евгений Стелькин

24-та окрема механізована бригада імені короля Данила протягом липня 2020 року визнана найкращим підрозділом серед усіх військових частин, задіяних до проведення операції Об’єднаних сил.

Відповідну грамоту, підписану 8 серпня, бригада отримала від командувача ООС генерал-лейтенанта Володимира Кравченка.

“Королівські піхотинці продовжують відповідати статусу переможців. Відтак, за результатами службово-бойової діяльності у липні 2020 року серед військових частин, які залучені до проведення операції Об’єднаних сил перше місце посіла саме 24-та бригада”, – повідомили в пресслужбі частини.

У бригаді наголосили, що протяжність фронту – понад 400 км, а досягнення належить всьому колективу – від солдата до офіцера.

Як інформувала “Новинарня“, 24-та бригада не раз звітувала про результативні військові операції.

Так, військовослужбовці бригади за час цієї ротації знищили з протитанкової керованої ракети позицію проросійських бойовиків, де розташовувалися корегувальники противника.
1 липня бригада звітувала, що пострілом з протитанкової керованої ракети знищили дороговартісну систему відеоспостереження окупантів.

Источник

Как быстро увеличить депозит Новость о пожаре в Мытищи Спортивные комплексы для развития детей Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Стулья для кухни

Лента новостей