Два тижні — такий термін встановив Жебрівський для «повернення» Донбасу

Два тижні — такий термін встановив Жебрівський для «повернення» Донбасу
Евгений Стелькин

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що за умови відновлення контролю над кордоном України з Росією юрисдикція Києва повернеться на окуповані території протягом двох тижнів.

Про це він заявив на форумі «Донбас-Україна», який пройшов в Слов’янську.

«Не проблема — військова операція. Проблема в тому, що якщо почнеться військова операція, то воювати ми будемо не з терористами, а з російськими військами», — заявив губернатор.

«Перекрити кордон можна за допомогою ОБСЄ і миротворців, і тоді вже через два тижні з мінімальними втратами серед військових і цивільних, юрисдикція України на всій території Донецької та Луганської областей буде відновлена. Думаю, що знадобиться три місяці на те, щоб промити голови (населення, — ред.) від тієї вати, яку туди наштовхали російські телеканали, і тоді мешканці Донецька, Горлівки і Єнакієвого будуть згадувати, як страшний сон те, що відбувалося з ними під час окупації, і вони будуть дивуватися, як вони повірили в розіпнутих немовлят», — додав Жебрівський.

Як повідомлялося, голова Донецької ОВГА Павло Жебрівський вважає, що зараз говорити про чесні вибори без відновлення кордону та отримання людьми різнобічної інформації безперспективно.

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Лепнина из гипса Инструменты для малярных работ Проблема гаджетомании у детей Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей