08.07.2015 10:20

Соболєв: відновлення начальника міліції Києва – "плювок в обличчя Євромайдану"

Соболєв: відновлення начальника міліції Києва –
Евгений Стелькин

Депутат парламенту від "Самопомочі", голова комітету Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв розкритикував рішення президента Петра Порошенка відновити на посаді начальника управління МВС міста Києва Олександра Терещука.

В ефірі каналу "112 Україна" він назвав його поновлення на посаді "плювком в обличчя Євромайдану", додавши, що пан Терещук був причетний до репресій проти волинського Євромайдану.

Протягом 2012-2014 років Олександр Терещук очолював управління МВС у Волинській області, з липня минулого року став керівником столичної міліції.

У червні цього року його було звільнено з посади в порядку люстрації, однак минулої п’ятниці президент Петро Порошенко своїм указом вивів його з-під дії люстраційного закону.

У понеділок пан Терещук написав у своєму Facebook, що глава МВС Арсен Аваков поновив його на посаді начальника київської міліції.

Экономим на отоплении Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Что такое профнастил? "Умный" ремешок для часов Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей