Мобільне гетто: Лайф залишив лише один тарифний план для окупованих територій

Мобільне гетто: Лайф залишив лише один тарифний план для окупованих територій
Евгений Стелькин

Один із найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні, компанія “Лайф”, має намір залишити на окупованій території України тільки один чинний стартовий пакет – “Лайф Схід”.

На офіційному сайті компанії повідомляють, що обслуговування абонентів інших тарифних планів буде припинено.

“Абоненти, які обслуговуються на умовах тарифних планів: “Просто дешевше класичний”, “Просто дешевше 2013″, “Просто та дешево”, “Просто дешевше+ класичний”, “Просто дешевше+”, “Просто дешевше”, “Просто та дешево+”, “Вільний life:) максимум без поповнень” та “Вільний life:) +” і перебувають в населених пунктах* будуть обслуговуватись на умовах тарифного плану “life:) Схід”. Абонентам вказаних тарифних планів надається можливість по 09.07.2015 включно без додаткової оплати перейти на будь-який інший тарифний план, доступний для підключення” – інформують у компанії.

До переліку населених пунктів з обмеженнями увійшло кілька десятків окупованих міст та сіл.

У головному офісі компанії “Астеліт”, яка вже кілька років є збитковою, ІНФОРМАТОРу повідомили, що коментарі пресі “принципово не надають”.

Транспортировка грузов на фурах Особенности пластиковых окон для делового офиса Диета для страдающих от диабета Проблема гаджетомании у детей Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей