21.07.2015 15:10

"Донбас" втрапив у скандал, спробувавши розібратись без міліції

Евгений Стелькин

За фактом бійки у маріупольському нічному клубі «Корал», яка сталася 19 липня, відкриті кримінальні провадження у відношенні обох сторін конфлікту. Остаточна правова оцінка діям бійців батальйону «Донбас» та охоронців закладу буде надана після проведення необхідних слідчих заходів, але в пресі вже з’явилось кілька гучних версій, кожна з яких спрямована на підрив довіри населення до місцевої міліції.

19 липня 2015 року о 04:30 до чергової частини Приморського РВ Маріупольського МУ з міської лікарні надійшло повідомлення про госпіталізацію 30-річного чоловіка, бійця батальйону «Донбас», який отримав тілесні ушкодження у нічному клубі «Корал». Вказане повідомлення зареєстроване в журнал Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Приморського РВ. Міліціонери опитали потерпілого, який знаходився у лікарні, співробітників розважального закладу. Було назначено кілька відповідних експертиз. Попередньо факт було кваліфіковано за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження" Кримінального кодексу України.

Близько 13:00 до чергової частини Приморського РВ надійшло повідомлення від працівників клубу «Корал». Вони повідомили, що невідомі в камуфляжній формі приїхали до закладу, заважають роботі, а також заподіяли тілесні ушкодження співробітникам. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, керівництво Маріупольського МУ.

Дійсно, зазначає Прес-служба ГУМВС України в Донецькій області, представники батальйону, які прибули до «Коралу» на кількох військових автомобілях, заблокували вхід до розважального закладу. Бійці батальйону «Донбас» вимагали покарати охорону, яка побила їх товариша по службі. Конфлікт вдалось загасити. Двоє охоронців закладу, які отримали тілесні ушкодження, звернулись до міліції.

Кримінальне провадження попередньо також кваліфіковано за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження" Кримінального кодексу України.

- Командування «Донбасу», а саме виконуючий обов’язки командира батальйону Віктор Тихий підтримує позицію органів внутрішніх справ та наголошує, що міліція має розібратись у даному конфлікті. Крім того, він зазначив, що Євген Шевченко, який поширює у соцмережах неправдиву та непідтверджену інформацію щодо даного конфлікту, ніякого відношення до батальйону не має, - зазначив начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

По всіх зверненнях до міліції проводиться перевірка, встановлюється коло осіб, причетних до даних фактів. Після проведення необхідних слідчих дій події буде дана правова оцінка.

Особенности пластиковых окон для делового офиса Транспортировка грузов на фурах Что такое профнастил? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей