26.10.2017 22:27

68-річний шаман зварився живцем, намагаючись очистити своє тіло і душу

68-річний шаман зварився живцем, намагаючись очистити своє тіло і душу
Евгений Стелькин

Самопроголошений шаман розпарився до смерті, намагаючись очистити своє тіло і душу від злих духів. У Ліма Ба на прізвисько Чорний Пес стався серцевий напад і він отримав опіки другого ступеня під час обряду всередині металевого горщика, який підігрівався знизу, повідомляє Mirror.

Адепти загиблого зрозуміли, що щось не так, коли через 30 хвилин з-під металевої споруди став підніматися "людський пар". Чоловіки швидко підняли кришку, але шаман був уже без свідомості. На жахливих кадрах, знятих очевидцями, видно, як руки Ліма продовжують тремтіти, поки його кладуть на землю, щоб він охолов.

68-річний Лім виконував ритуал "людина на пару" під час дев'ятої молитовної сесії в китайському храмі Куала-Сангланг Цінлун в Малайзії. Медіум був визнаний мертвим після прибуття медиків. Незважаючи на всі заборони, загиблий виконував цей ритуал протягом 10 років. Найбільше час, який він міг провести всередині чана, - 75 хвилин.

Источник

Прогулки на водном транспорте Транспортировка грузов на фурах Особенности пластиковых окон для делового офиса Выращивание цветной капусты Инструменты для малярных работ

Лента новостей