20.06.2018 21:18

Анджеліну Джолі звинуватили у страшному вчинку

Анджеліну Джолі звинуватили у страшному вчинку
Евгений Стелькин

Знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі стала об’єктом цькування в соцмережах. Громадськість не може пробачити їй того, що вона підтримала свою 12-річну дочку Шайло в рішенні стати хлопчиком

Актриса отримала таку кількість загроз і просто агресивних коментарів, що не витримала, і вирішила наочно продемонструвати громадськості, як поводяться її хейтери. Вона опублікувала на своїй сторінці в Twitter один з особливо злісних коментарів, поцікавившись у підписників, що їй слід відповідати на подібні випади.

«Що ти зробила з Шайло …. Боїшся, що вона буде гарніша за тебе. Ти жахлива, заздрісна мати-параноїк. Нехай Бог врятує цю дитину з твоїх лап. Я підтримую трансгендерів, але не в такому віці. Пам’ятай, карма – страшна річ», – писав один з підписників актриси.

Більшість шанувальників зірки зійшлися на думці, що їй краще просто ігнорувати подібні звинувачення.

«Краще ігнорувати», «Нічого не відповідай, не гай свого часу», «Я впевнена ти прекрасна мати. Ти вчиш дітей бути собою»написали фанати Джолі.

Очевидно, що в даний момент актриса знаходиться в розгубленості і важко переживає той моральний тиск, з яким їй довелося зіткнутися, адже будь-яка мати більше всього на світі боїться, що виявиться поганою для своєї дитини.

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Правила педикюра Экономим на отоплении Новость о пожаре в Мытищи Утепляем дом

Лента новостей