27.11.2021 15:00

Бензалконію хлорид – універсальний, багатофункціональний засіб

Бензалконію хлорид – універсальний, багатофункціональний засіб
Катя Фомина

Бензалконій хлорид - це універсальний антибактеріальний засіб, який використовується в багатьох різних галузях і широко застосовується в побуті. Якщо розглядати його лікарські характеристики, то хлорид добре бореться з вірусами та бактеріями, які стійкі до антибіотиків. Він має знезаражуючу дію, тому використовується в обробці ран, опіків, гнійників, виразок, а також запобігає повторному розвитку інфекцій організму. Купувати його слід у спеціалізованому магазині https://megachem.com.ua/ua/benzalkonij-hloristyj.html, щоб не потрапити на неякісний продукт.

Крім цього, бензалконій бореться з грибком і є навіть засобом місцевої контрацепції для жінок, випускаючись у вигляді крему, спеціальних свічок і тампонів. Інтервагінально не всмоктується, і в цілому ніякої шкоди організму завдати не може, за винятком протипоказань у вигляді відкритих ран, що кровоточать, злоякісних утворень і запалень. Сам по собі має білий колір з легкою жовтизною, добре розчиняється у воді, спирті та ацетоні, завдяки чому широко застосовується у дезінфекції приміщень та жител.

Засіб заслужив своє місце на полиці як на підприємствах, так і у домогосподарок, тому що чудово справляється з жировими та масляними забрудненнями, очищає будь-які поверхні, вбиваючи всі бактерії та можливі віруси, що робить сферу його застосування у побуті величезною. До того ж, його використання таким чином не становить жодної шкоди для людей, а у хворобливу пору року навіть навпаки, йтиме в плюс.

Обробляти бензалконієм можна будь-які поверхні, від підлоги, до вікон і ручок дверей, техніки та інших предметів, що навіть контактують з продуктами харчування. Збирання варто починати з верху кімнати і плавно рухатися вниз, до підлоги, щоб мінімізувати ризик поширення бактерій. Після цього все варто просто промити водою.
Також хлорид широко використовується для обробки як хірургічних, так і інструментів інших областей. Наприклад, манікюрних ножиць та пензлів для макіяжу.

Якщо брати до уваги промисловості, цим розчином обробляють дерев'яні споруди, захищаючи їх від грибка таким чином. Цей універсальний засіб має бути на кожному підприємстві та в кожному будинку, адже завдяки йому можна відмовитися від безлічі інших засобів та заощадити на сумнівному роді хімії.

Диета для страдающих от диабета Что такое профнастил? Как организовать туристический поход Инструменты для малярных работ Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей