14.09.2017 15:48

«Беркут» повертається: українців битимуть без попередження

Евгений Стелькин

Народні депутати мають намір прийняти закон, який розширить повноваження Національної гвардії.

Так, у Верховній Раді готують законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових основ діяльності Національної гвардії України» №6556 від 08.06.2017.

Але даний проект закону є антиконституційним і порушує права громадян, заявила нардеп від «Самопоміч» Олена Сотник, яка виступає проти його прийняття.

Згідно з документом НГУ отримує повноваження поліції і переходить під контроль МВС. Таким чином, у МВС з’явиться своя особиста армія, уточнила Сотник.

«Нацгвардійці будуть ходити по місту з автоматами, і виконувати функції поліції. Вони будуть зупиняти громадян, проводити перевірки та навіть складати адміністративні протоколи», – пояснила політик.

До того ж нацгвардійці фактично перетворяться в «Беркут», так як зможуть без попередження використовувати силу проти мітингувальників і протестуючих, зазначила Сотник.

«Я не хочу прокинутися в КНДР і в поліцейській державі», – додала депутат.

У свою чергу, нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко додав, що в разі прийняття цього закону Нацгвардія зможе «кришувати» бізнес з незаконного видобутку піску, бурштину або вирубування лісу. До того ж МВС зможе на свій розсуд використовувати танки і вертольоти.

Источник

Правила педикюра Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Диета для страдающих от диабета

Лента новостей