Без комплексів. Навіщо незнайомці займаються йогою голяка. ФОТО, ВІДЕО

Без комплексів. Навіщо незнайомці займаються йогою голяка. ФОТО, ВІДЕО
Евгений Стелькин

Проект Naked in Motion з'явився близько року тому, йдеться у проекті 60 Second Docs.

За словами засновниці Віллоу, це середовище, створене для того, щоб сприяти більшій бодіпозитивності і допомогти людям сприймати себе, пише УП. Життя.

Фото з офіційного сайту проекту

"Замість того, щоб просто бути нудистами, я запропонувала людям простір, де ми разом мандруємо через страх до самопізнання", – каже Віллоу.

Коли вона розповідає людям про те, що робить, вони реагують або з захопленням, або з огидою.

Звичною реакцією є: "Це щось типу оргії?".

"Ми боїмося зайвої ваги, піддаємося стереотипам, які є у медіа, що тіло має бути лише таким і ніяк інакшим, – розповідає засновниця. – Ви піднімаєте голову з килимка, бачите свій живіт і думаєте: "Він огидний!". Сподіваюсь, що з часом ми зможемо глянути на животик і сказати: "О, він прекрасний".

Віллоу сподівається, що заняття йогою голяка змінює не лише самопочуття клієнтів, але й те, що вони відчувають до інших:

"Я не можу переконати людей, що вони прекрасні. Але я можу створити простір, де, сподіваюсь, люди зможуть самі це усвідомити"

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Как организовать туристический поход Особенности пластиковых окон для делового офиса Инструменты для малярных работ Стулья для кухни

Лента новостей