25.12.2017 22:13

Безпека вантажоперевезень

Безпека вантажоперевезень
Катя Фомина

Забезпечення безпеки вантажів на даний момент є дуже важливою умовою при перевезенні будь-яких цінностей. Тут важливо передбачити кожну деталь і, при можливості, залучити до процесу перевезення професійних фахівців охоронної галузі. Послуги з супроводу та охорони вантажів досить дорогі, але дозволяють уникнути великих збитків.

Безпека перевезення вантажів – складне завдання навіть для великих транспортних компаній і постачальників. Непрофесійні охоронці не в змозі захистити вантаж навіть від простих, спонтанних, не підготовлених розбійних нападів. А в разі грабежу, пов’язаного з шахрайськими діями, запобігти збиткам можуть лише кваліфіковані спеціалісти, які мають відповідні знання та навички у даній галузі. Такі послуги надають лише надійні охоронні фірми.

Послуги з охорони та супроводу вантажів обов’язково надаються на основі договору. Останній повинен передбачати всі аспекти роботи: різновид перевезення, обов’язки, відповідальність та гарантії сторін, чіткі строки, порядок передачі вантажу і т. д. Необхідно враховувати вид вантажу, його цінність та особливості. Також важливо проаналізувати соціально-економічну і політичну ситуацію в регіоні, в яких здійснюється транспортування, і через які пролягає маршрут руху.

В більшості випадків розробку маршруту перевезення беруть на себе спеціалісти охоронної фірми. В процесі розробки маршруту необхідно звернути увагу на місця розташування постів ДАІ, медичних пунктів, СТО, АЗС і місць, в яких можна буде безпечно зупинитися для відпочинку. Варто використовувати можливості сучасних супутникових і навігаційних систем, в тому числі, на етапі планування маршруту. Такі системи підвищать ефективність планування та частково автоматизують процес. На транспортні засоби встановлюються спеціальні пристрої для відстеження відповідності маршруту в процесі перевезення. Більш того, такі пристрої дозволяють слідкувати за станом вантажу: його місцем розташування, відкриттям вантажного відділу і т. п. У разі захоплення транспортного засобу, в дистанційному режимі можна вимкнути двигун і заблокувати можливість його запуску. Навігаційні системи дозволяють отримати точні координати місця розташування вантажу для направлення правоохоронних органів.

За допомогою таких систем можна попередити шахрайство з боку водіїв і експедиторів. При цьому до захисту дуже цінних вантажів необхідно обов’язково залучати фізичну охорону. Працівники охоронної компанії будуть забезпечувати безпеку вантажу на протязі всього процесу перевезення, починаючи з точки відправлення, і закінчуючи передачею вантажу одержувачу.

Охоронці, які здійснюють охорону та супровід вантажу, повинні мати всі необхідні засоби зв’язку та захисту. Лише обмеженому колу працівників охоронної компанії повинно бути відомо про всі особливості процесу перевезення. Перед перевезенням вантаж необхідно упакувати в спеціальну тару та опечатати. Цілісність упаковки та наявність пломб обов’язково перевіряється в пункті відвантаження.

Экономим на отоплении Диета для страдающих от диабета "Умный" ремешок для часов Как быстро увеличить депозит Что такое профнастил?

Лента новостей