Блогер: ситуація дуже погана

Евгений Стелькин

За словами блогера Дмитра Вовнянка, прорив кордону прибічниками екс-голови Одеської облдержадміністрації Михеїла Саакашвілі нічого доброго не віщує, - про це інформує новинний портал replyua.net з посиланням на допис оглядача в соціальній мережі.

Так, блогер зауважує, що ситуація, яка склалась на кордоні, доволі неприємна і навіть небезпечна. Зокрема, так звані «опозиціонери» опустились до звичайного, пересічного беззаконня – нелегальний перетин кордону з використанням сили. Прорив на об’єкт, що охороняється, насильство щодо державних службовців – прикордонників. Але найгірше у цій ситуації, це те, що державні інституції було повністю дискредитовано в очах громадян. Здається, що владу мають не державні інститути, а пара сотень відморозків.

Що робити у такій ситуації? Спробувати довіритись тій державі, яка у нас є. Блогер сподівається, що у поліції та інших органах правопорядку вже відпрацювали такий варіант і спланували реакцію. Звісно, багато у кого виникло бажання «кинути» на цих «опозиціонерів» пару батальйонів Національної гвардії, але це ризикована стежка – нею можна занадто далеко зайти. Але якісь дії з боку влади необхідні – якщо деструктивні елементи зрозуміють, що на державу можна посягати безкарно, то довго вона не протягне, - зауважує блогер.

Источник

Как организовать туристический поход Спортивные комплексы для развития детей Что такое профнастил? Правила педикюра Прогулки на водном транспорте

Лента новостей