Британець заявив, що побував в 6000 році і зробив там фотографію

Британець заявив, що побував в 6000 році і зробив там фотографію
Евгений Стелькин

Мартін ділиться з журналістами, що в 1990-му році в рамках секретної програми його відправили в далеке майбутнє - в 6000 рік.

Як запевняє чоловік, у людей вже є технологія, що дозволяє переміщатися в часі.

В майбутньому цивілізація буде істотно відрізнятися від нинішньої. Люди зможуть без проблем переміщатися в часі, при цьому не впливаючи на хід історії. Це дозволить кардинально нова технологія.

Також медицина досягне небувалого розквіту, завдяки чому люди будуть жити набагато довше. Зовсім скоро будуть створені потужні ліки від раку. Зараз же все дуже і дуже примітивно. Влада, в свою чергу, перейде до штучного інтелекту, який буде керуватися не емоціями під час прийняття важливих політичних рішень, а логікою. Це забезпечить процвітання націй.

Чоловік підкріплює свої доводи фотографією, яку нібито зробив в 6000 році. Знімок розмитий, проте на ньому можна розглянути незвичайні споруди і літальні апарати. Погану якість зображення чоловік пояснив тим, що під час перенесення у часі багато речей спотворюється і видозмінюється.

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Проблема гаджетомании у детей Новость о пожаре в Мытищи Корпоратив на работе: что надеть? Как организовать туристический поход

Лента новостей