«Будеш бекати-мекати!» Марічка Падалко вимагає від вчителів припинити глум над дітими

«Будеш бекати-мекати!» Марічка Падалко вимагає від вчителів припинити глум над дітими
Евгений Стелькин

«Будеш «бекати-мекати», як Андрій Шевченко», - це один з тих «найм’якших» висловлювань, які окремі вчителі дозволяють собі на адресу мого сина. Причина одна - він марить футболом», - написала на своїй сторінці у Фейсбук популярна телеведуча й мама трьох дітей Марічка Падалко.

8 вересня її син Міша приніс додому похвальний лист за 7 клас, вже третій поспіль. Але його шкільні успіхи не заважають частині педагогів всео дно жити в полоні стереотипів.

«Це стосується не лише мого сина, але багатьох дітей, що займаються спортом по всій країні і при цьому встигають вчитися», - пише Падалко.

«Якщо ти просто спізнився після перерви на урок, то ти справедливо отримаєш від вчителя зауваження. Якщо ти спізнився, бо грав у футбол, тебе ще додатково нагородять при всьому класі коментарями про «відбитий мозок» і «тупих спортсменів».

Я знаю, що ніщо не організує і не мобілізує мою дитину більше, ніж необхідність планувати свій час, щоб встигати на тренування. Я знаю безліч прикладів, коли саме спорт мотивує школярів не лише до навчання, але і до набагато змістовнішого способу життя.

Я дуже хочу, щоб цей булінг «спортсменів» з боку вчителів нарешті припинився. І я дуже вдячна тим нашим викладачам, які, навпаки, з повагою ставляться до дітей, які займаються спортом».

Источник

Лепнина из гипса Корпоратив на работе: что надеть? Выращивание цветной капусты Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении

Лента новостей