04.11.2019 13:55

Чи дійсно Богдан хотів припинити розслідування злочинів проти Майдану?

Чи дійсно Богдан хотів припинити розслідування злочинів проти Майдану?
Евгений Стелькин

Українське суспільство повинно знати правду про те, що відбулося на Майдані. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів правозахисник, член правління Української Гельсінської Спілки Володимир Чемерис.

Коментуючи заяву екс-начальника Управління спецрозслідування ГПУ Сергія Горбатюка про те, що Глава Офісу президента України Андрій Богдан хотів припинити розслідування злочинів під час Революції Гідності і злочини Віктора Януковича та його оточення, наш співрозмовник зазначає наступне: «Очевидно, Горбатюк зараз знаходиться в стані ображеного, бо його звільнили з Генпрокуратури, і, відповідно, він не може далі розслідувати ці справи. Розслідування справ Майдану протягом 5 років викликало дуже багато запитань, принаймні в тому плані, що 5 років практично не було жодних результатів. До речі, як і розслідування справи 2 травня в Одесі. Тому зараз важко оцінювати, наскільки слова Горбатюка відповідають дійсності, і так само важко говорити про позицію голови Офісу президента, яку не було висловлено публічно».

Ти не менш, продовжує експерт, справи часів Майдану мають бути розслідувані, а українське суспільство повинно знати правду про те, що відбулося.

«Я думаю, що, можливо, навколо розслідування справ Майдану ведуться певні ігри для того, щоб не вийти на тодішніх лідерів Майдану. Але попри це, не можна виключати й того, що і нова влада не хоче чіпати цю тему… Без сумніву, ці справи повинні бути розслідувані, адже постійно з'являються нові дані. В Білорусі офіційно були взяти свідчення так званих «грузинських снайперів», які говорили, що вони приїхали в Україну під час Майдану за, так би мовити, набором Саакашвілі, і розстрілом керували тодішні лідери опозиції… Всі ті свідчення, по суті, не були розслідувані за часів Горбатюка, тому зараз залишати їх без уваги не можна», - додав правозахисник.

Источник

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Купить новостройку или вторичку? Особенности пластиковых окон для делового офиса "Умный" ремешок для часов Прогулки на водном транспорте

Лента новостей