21.11.2016 12:11

Чи допоможе допит Порошенка розслідуванню по Майдану

Чи допоможе допит Порошенка розслідуванню по Майдану
Евгений Стелькин

Допиту президента в ГПУ як такого не було, а розслідування справи розстрілів на Майдані не вигідно представникам чинної влади і бізнесу. Про це заявив політолог, координатор Громадської ради Майдану Олександр Остапенко, повідомляє РИА Новости Украина.

За словами експерта, формулювання "допит" у відношенні президента не є коректним.

«Так, дійсно, Порошенко давав свідчення. Про що він може давати свідчення, мені на разі невідомо. Я не можу сказати, у яких злочинах проти Майдану Порошенко приймав участь, але я гадаю, що він досить інформований. На жаль, я думаю, що ця акція не призведе до якихось інформаційних зрушень, до якихось юридичних зрушень у цій справі», - повідомляє Остапенко.

«На жаль, я певний, що то є просто піар-акція, що має привернути до себе більше уваги. Дійсно, цілком можливо, що після того, як буде надана інформація про те, що сказав Порошенко на цій зустрічі, інакше я її назвати не можу, випливуть якісь гучні факти. Але потрібно не забувати, що генеральним прокурором є людина Порошенка, так що, я не думаю, що ця акція – це заради справедливості, заради розкриття злочинів», - додає політолог.

За словами співрозмовника видання, людей, зацікавлених у гальмуванні розслідування справ Євромайдану, дуже багато.

«Можна почати зі звичайних чиновників найнижчого рівні в міліції — до найвищих посадових осіб минулої держави, що пішла у небуття, і у яких, звичайно, є дуже багато симпатиків і бізнес-партнерів. Тобто до того часу, доки ці люди будуть стояти у важелів влади та судової системи, нічого не буде відбуватися», - каже експерт.

Диета для страдающих от диабета Новость о пожаре в Мытищи Как организовать туристический поход Экономим на отоплении Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей