04.08.2016 15:33

Чи зможуть регіональні герої стати загальнонаціональними

Чи зможуть регіональні герої стати загальнонаціональними
Евгений Стелькин

Регіональні герої не зможуть стати загальнонаціональними. І це є нормально, адже подібне відбуваєтсья не тільки в нашій країні, а і в інших. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповіла архітектор, професор, член Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Лариса Скорик.

Коментуючи перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери, наша співрозмовниця зазначає, що заради спокою у суспільстві такі ідеї зараз можна було б не педалювати.

«Регіональні герої не зможуть стати загальнонаціональними. І це є нормально, адже подібне відбуваєтсья не тільки в нашій країні, а і в інших. Адже всі регіони мають свою історію, особливості, менталітет, і головне – власний історичний шлях розвитку», - зазначає експерт.

За словами Лариси Скорик, про консолідацію українського суспільства сьогодні говорити дуже важко.

«Для консолідації потрібно створити відповідні гуманні умови для розвитку цього суспільства, і його треба любити і дбати про нього. Але оскільки у нас у суспільстві як такого спокою вже немає, то я вже і не знаю, чи це вже додасть щось до цього неспокою, чи відніме. Це практично пройде в руслі всього, що відбувається на сьогодні», - констатує пані Скорик.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Новини України - From-UA повідомляло про те, що лідери 29 громад і громадських єврейських організацій через спроби спотворення історії України звернулися до громадськості країни з відкритим листом.

Как быстро увеличить депозит Корпоратив на работе: что надеть? Правила педикюра Инструменты для малярных работ Экономим на отоплении

Лента новостей