Чому жінки імітують оргазм

Чому жінки імітують оргазм
Евгений Стелькин

Американськими вченими було проведено дослідження, в результаті якого вдалося встановити причини, через які жінки періодично імітують оргазм.

Текст дослідження з'явився на сторінках онлайн-порталу Human Science, пише Бджола.

Однією з ключових причин для того, щоб жінка імітувала відчуття від піку статевого акту служить факт того, що секс занадто затягнувся і представниці прекрасної статі він більше нагадує фізичну вправу. На користь цього «приводу» висловилися більш ніж 50% дівчат у ході масштабного соціального опитування.

Друга причина може вказувати на нудьгу, яка дівчина відчуває, займаючись сексом з дуже пасивним партнером, тому він не викликає належного збудження.

Третє місце в питаннях причин імітації займає відсутність настрою для ігор інтимного характеру.

Також важливим фактором є втома. Через неї жінка також може імітувати оргазм. Чоловіки в такому випадку можуть і зовсім відмовити своїй обраниці, однак дівчата діють трохи інакше.

Вчені відзначають і те, що жінки нерідко прикидаються в ліжку, якщо їх відносини з чоловіком довгострокові. Вони дуже дорожать цим союзом, тому на таку «хитрість» йдуть, щоб не образити свого партнера.

Источник

Как организовать туристический поход "Умный" ремешок для часов Как быстро увеличить депозит Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей