02.07.2018 12:38

Цибулько: Депутатам треба трохи провітрити мізки перед відповідальним кроком

Цибулько: Депутатам треба трохи провітрити мізки перед відповідальним кроком
Евгений Стелькин

Українські нардепи мають право на відпочинок. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів громадський діяч Володимир Цибулько.

За словами нашого співрозмовника, відпочинок депутата - це дуже умовне поняття, тому що згідно законодавства народний депутат має ненормований робочий день.

«Статус змушує нардепа працювати безперервно, хоча формально відпустка, звичайно, забезпечена», - пояснює експерт.

На думку аналітика, «весняна сесія є доволі плідною і результативною».

«Найголовніше, що є такий сформований стиль 8-го скликання. Він доволі вразливий для суспільства. Тобто, з одного боку, суспільство незадоволене депутатським корпусом, але 8-е скликання взагалі є найрезультативнішим. Просто перезосновали країну завдяки цьому скликанню», - вважає Володимир Цибулько.

Таким чином, додає експрет, українські нардепи мають право на відпочинок і час подумати над подальшими кроками.

«Хай трошки провітрять мізки, навіть поїздять по закордонах і сформують собі план наступних дій, бо країна входить в президентські вибори, і зі всьома своїми комплексами та бідами депутатський корпус мусить визначитися, чи він підтримає курс президента, чи він заради егоїстичного інтересу знайде іншу фігуру замість Порошенка на посаду президента. Але питання у тому, наскільки це буде для країни відповідальне рішення»,- констатує співрозмовник видання.

Источник

Самостоятельная установка стиральной машины Инструменты для малярных работ Что такое профнастил? Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей