Цікаві факти про інтим, які вас здивують

Цікаві факти про інтим, які вас здивують
Евгений Стелькин

Завжди весело і цікаво блиснути пізнаннями різних цікавих фактів саме в сфері сексу. Тому пропонуємо ознайомитися з останніми статистичними даними експертів: від середнього розміру пеніса до тривалості жіночого оргазму.

1. Середня довжина ерегованого пеніса становить від 13 до 15 см в довжину і від 10 до 10,5 мм в обхваті, заявляють вчені Національної академії хірургії Парижа.

2. Жіночий оргазм триває майже в чотири рази довше, ніж чоловічий: середній чоловічий оргазм триває 6 секунд, а середній жіночий оргазм - 20 секунд.

3. Під час сексуального збудження жінки її піхва може розтягнутися до 200 відсотків, тоді як його середня глибина становить від 7,5 до 10 см.

4. Дві третини жінок зізнаються, що хоча б раз у житті імітували оргазм, згідно опитування, яке провели серед студенток вчені Колумбійського університету.

5. Презервативи на 97% захищають від вагітності і венеричних інфекцій.

При правильному використанні ефективнішими контрацептивами від вагітності є таблетки (99%), внутрішньоматкові засоби (ВМС) (99%), імплантати (майже 100%) і гормональні ін'єкції (майже 100%). Ці дані були опубліковані в книзі доктора Ніка Голдберга "Повне керівництво по здоров'ю жінок"

6. Контрацептиви зменшують сексуальне задоволення жінок.

Жінки, які використовують гормональні контрацептиви, такі як протизаплідні таблетки, пластир, імплантанти або NuvaRing, можуть "недоодержувати" задоволення. Останні дослідження вчених Університету Індіани показали, що жінки, що використовують гормональну контрацепцію, відчували менше збудження, слабший оргазм і труднощі зі змазкою.

7. У середньому протягом життя у жінок буває 4 сексуальних партнера, у чоловіків - 7 партнерок. Таку інформацію опублікував Центр по контролю і профілактиці венеричних захворювань.

8. Влітку жінки набагато сексуально активніші.

Дослідження показують, що це пов'язано з гарним нюхом жінок, у яких весняно-літні запахи асоціюються з романтикою і пригодами.

9. Середня тривалість статевого акту становить від 3 до 7 хвилин - повідомили американські сексологи в інтерв'ю Esquire.

Источник

Инструменты для малярных работ Особенности пластиковых окон для делового офиса Как организовать туристический поход Прогулки на водном транспорте Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей