Даниленко про становлення української політичної нації: Сьогодні це відбувається швидше, ніж 100 років тому, і ось чому

Даниленко про становлення української політичної нації: Сьогодні це відбувається швидше, ніж 100 років тому, і ось чому
Евгений Стелькин

Політичні процеси в країні сприяють формуванню української політичної нації. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів керівник Громадської організації «Українська рада з міжнародних відносин» Сергій Даниленко.

За словами нашого співрозмовника, Україна як держава має всі формальні ознаки і продовжує формуватися, бо процес інституалізації держави формально відбувається доволі швидко.

«А ось те, що стосується формування політичної нації із української громади, то цей процес значно складніший, цей процес більш суперечливіший і нестабільний. Він періодично прискорюється, а потім знов уповільнюється під зовнішніми і внутрішніми чинниками. От він виглядає набагато складнішим і суперечливішім. Цей процес був прискорений, зараз він уповільнювався», - зазначає експерт.

«Політичні процеси в країні сприяють формуванню української політичної нації. Завершення не відбулося, але на відміну, скажімо, від столітньої історії, коли повстала Українська держава 100 років тому, на мій погляд, кардинально змінилися зовнішні чинники. І ось завдяки цим зовнішнім чинникам процес становленні української політичної нації і держави відбувається більш упевнено, ніж це було 100 років тому», - додає пан Даниленко.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Проблема гаджетомании у детей Выращивание цветной капусты Инструменты для малярных работ Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей