24.11.2017 14:38

День Андрія Первозванного 2017: головні заборони на свято

Евгений Стелькин

День Андрія Первозванного, або просто Андрєєв день щорічно відзначається 13 грудня. Незважаючи на те, що це свято не входить до числа дванадесятих, воно все одно дуже важливе для всіх віруючих людей. І, звичайно, у День Андрія Первозванного діє чимало традицій та заборон. І про останні ми і вирішили вам розповісти, щоб ви знали, що не можна робити в День Андрія Первозванного.

День Андрія Первозванного 2017: історії свята

В цей день віруючі вшановують пам'ять святого Андрія Первозванного. До речі, він доводиться рідним братом апостола Петра. А ось Первозванний він тому, з усіх учнів і апостолів Ісуса Христа його закликали першим.

Андрєєв день в народному календарі вважається початком зимового періоду. Все тому що за ним йдуть Новий Рік і Різдво.

Що не можна робити в День Андрія Первозванного 2017

День Андрія Первозванного у католиків навіть важливіший, адже у них з 13 грудня починається Різдвяний піст. А крім цього до самого Нового року або Хрещення не можна займатися прядінням і ткацтвом, щоб не накликати на себе біду.

Крім цього, вважалося, що Андріїв день потрібно обов'язково відзначати. Звичайно, якщо ви цього не зробите, то нічого не буде. Зате в хаті, де відзначали День Андрія з особливим теплом, буде прекрасний урожай на наступний рік.

Так само Андрій Первозваний вважається покровителем людей з морською професією, тому 13 грудня йому дуже багато молилися і просили про допомогу в плаванні. Святий також допомагає перекладачам і вчителям іноземної мови.

Так само, батьки молодих дівчат у свято Андрія Первозванного молилися і просили про вдале заміжжя. Вважалося, що святий обов'язково допоможе.

Але просити занадто багато всього не можна. На Андрія Первозванного можна молитися, просити про:

- Тому, щоб звернутися в християнську віру

- Про те, що він допоміг морякам

- Так само, він допомагав перекладачам

- Допоміг зміцнити віру

- Єднанні народу під християнським початком

- Щасливого весілля.

Источник

Корпоратив на работе: что надеть? Транспортировка грузов на фурах Как быстро увеличить депозит Прогулки на водном транспорте Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей