10.05.2017 16:26

Діагностика та ремонт АКПП - швидко, якісно, недорого

Діагностика та ремонт АКПП - швидко, якісно, недорого
Евгений Стелькин

Замовити діагностику і ремонт АКПП в сервісі можна будь-якої марки автомобіля. Всі роботи виконуються на сучасному обладнанні. В наявності завжди є необхідні запасні частини та комплектуючі, витратні матеріали. Ремонт виконують висококваліфіковані працівники з великим досвідом роботи.

Діагностика і ремонт АКПП - особливості послуги

Діагностика і ремонт АКПП найчастіше здійснюється через її перегріву. Вона складається з двох основних частин, гідравлічного трансформатора і самої коробки. З її недоліків виробники виділяють низький ККД. Через це перегрівається трансмісійна рідина і АКПП виходить з ладу. Тому необхідно стежити за її обсягом, періодично проводити діагностику. У сучасному виконанні в цей агрегат включають фрикційне зчеплення, яке у багато як звичайний.

Деякі АКПП мають власний радіатор, інші підключені до системи охолодження двигуна. Працюючі в сервісі майстри використовуючи дороге сучасне обладнання швидко визначать будь-яку причину поломки і виправлять її. АКПП складається з великої кількості самих різних деталей, з шестерень, клапанів, поршнів, манжет. При виході з ладу або великому зносі будь-який з них вона не зможе виконувати свої функції і автомобіль не поїде.

Через що ще може знадобитися діагностика і ремонт АКПП

Діагностика і ремонт АКПП - це складний багаторівневий процес. Вона управляється електронним блоком. Її робота залежить від інших систем автомобіля. Якщо перестане працювати датчик гальмівної системи, то відмовиться виконувати свої функції і коробка передач. Вона буде переведена комп'ютером в аварійний режим. Викликають вихід з ладу агрегата кілька сотень самих різних причин.

Діагностика АКПП в сервісі проводиться обов'язково. Якщо замінити деякі зношені деталі цього агрегату і не знайти причину швидкого виходу їх з ладу, то є велика ймовірність того, що вже через сто кілометрів пробігу буде потрібно робити її дорогий ремонт знову. Падіння тиску масла в агрегаті може бути викликано несправністю соленоїда, гідравлічного регулятора, електроніки. Визначити причину несправності буває важче, ніж усунути її.

Тому діагностику і ремонт АКПП необхідно довіряти тільки укомплектованим сучасним дорогим обладнанням сервісів. Найкраще щоб агрегат не знімали і приносили на дослідження, а перевірялися всі системи автомобіля в комплексі. Для того щоб провести повну вичерпну діагностику в сервісі встановлено дилерську обладнання. Воно дозволяє виявити всі можливі проблеми і швидко виправити їх.

Звертатися в компанію рекомендується навіть після того як були замінені шини на більший діаметр, це також впливає на роботу АКПП. У сервісі є все необхідне для проведення найскладнішої діагностики і ремонту, в чому переконалися тисячі клієнтів.

Транспортировка грузов на фурах Новость о пожаре в Мытищи Как быстро увеличить депозит Проблема гаджетомании у детей Экономим на отоплении

Лента новостей