16.03.2021 10:55

Дійсні до вересня. Сьогодні набуває чинності продовження санкцій ЄС проти Росії

Дійсні до вересня. Сьогодні набуває чинності продовження санкцій ЄС проти Росії
Евгений Стелькин

16 березня набуває чинності постанова Ради ЄС про продовження на півроку санкцій проти Росії за підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Постанова Ради ЄС від 12 березня була опублікована в Офіційному журналі ЄС 15 березня. У публікації сказано, що рішення набуває чинності «наступного дня після публікації в Офіційному віснику Європейського Союзу». Продовження санкцій буде діяти до 15 вересня 2021 року.

Санкції діють щодо 177 фізичних та 48 юридичних осіб і передбачають обмеження на поїздки, заморожування активів і заборону на надання грошових коштів або інших економічних ресурсів.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення ЄС продовжити санкції проти Росії.

«Санкції ЄС повинні залишатися в силі до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. РФ повинна відмовитися від агресивної політики щодо нашої країни», — заявив він.

Санкції ЄС проти РФ були введені у березні 2014 року у відповідь на агресію Росії проти України. Обмеження націлені на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори економіки РФ, товари подвійного призначення, а також проти фізичних і юридичних осіб, які сприяють агресії.

Источник

Стулья для кухни Экономим на отоплении Прогулки на водном транспорте Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей