18.12.2020 13:36

Екс-міністр розповів про те, наскільки реальні плани по вакцинуванню населення

Екс-міністр розповів про те, наскільки реальні плани по вакцинуванню населення
Евгений Стелькин

Олег Мусій переконаний, що влада у питанні вакцини діє не зовсім правильно.

Про це колишній міністр охорони здоров'я розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи план влади по вакцинації українців Олег Мусій зазначив, що до його реалізації є чимало питань, як і сумнівів у виконанні.

«Це важко сказати, тому що, я так розумію з останньої заяви Міністерства охорони здоров'я, той план поки що тільки складається, але невідома реальна кількість вакцин, які поступлять в Україну. В бюджеті закладено не просто мало коштів, а дуже мало — на 2 млн щеплень, а 8 млн має поступити безоплатно цього року. І уявить собі, 10, від сили 12 млн людей будуть мати можливість наступного року щепитися, це є не зовсім правильним. Але тут є велика надія на приватний фармацевтичний сектор, що після реєстрації відповідної вакцини вони будуть завезені як комерційні вакцини, і за гроші люди зможуть її придбати і щепитися. Тому про чіткий план сказати дуже важко, незрозуміло з поставками цієї вакцини. Як, до речі, і 8 млн доз безоплатної, теж абсолютно невідомо, коли вона буде поставлена, тому що інфраструктура мінус 70 зберігання, вимога до єдиної вакцини, яка зареєстрованої в світі, в Україні не існує в принципі», - пояснив він.

Колишній міністр також переконаний, що заява Степанова щодо того, що в бюджеті закладено кошти і на вакцинування жителів ОРДЛО не має під собою підгрунття, адже це реалізувати неможливо.

Источник

Инструменты для малярных работ Новость о пожаре в Мытищи Экономим на отоплении Правила педикюра Что такое профнастил?

Лента новостей