Експерт пояснив, як залежить купівля продуктів від карантину

Експерт пояснив, як залежить купівля продуктів від карантину
Евгений Стелькин

Василь Юрчишин вважає, що завдяки карантину люди заощадили гроші, однак витрати на продукти перед Великоднем дещо зменшили накопичене.

Про це директор економічних програм Центру Разумкова розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Відповідаючи на питання, на скільки зросте ціна на цьогорічний великодній кошик, Юрчишин сказав, що на 20-30% і розповів, звідки українці візьмуть гроші на купівлю продуктів.

«Тут суперечливі тенденції. З одного боку, люди зараз не витрачають гроші на подорожі, на відпустки, на театри, стадіони і т.д., тому, умовно кажучи, частину коштів заощаджують. З іншого боку, зараз, особливо перед святами продукти харчування дорожчають, тому тут в абсолютних гривнях більше, звичайно, але у відносних показниках це може бути менше за рахунок зекономлених коштів», - пояснив він.

Також співрозмовник розповів, як святковий стіл залежіть від пандемії.

«Звичайно, залежіть, тому що суттєвим чином впливають обмеження на контакти людей, на поїздки. Все суттєво ускладнено, тобто менше ходять у гості, менше ходять в ресторани. І в такому випадку витрати суттєво зменшуються, тому що поїздка до родичів чи зустріч з друзями — це витратні речі. Так що, звичайно, ці кошти заощаджуються, але це все умовні заощадження», - резюмував евсперт.

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Выращивание цветной капусты Самостоятельная установка стиральной машины Лепнина из гипса

Лента новостей