15.04.2017 23:44

Експерт розповів, звідки Росія нападе на Україну

Експерт розповів, звідки Росія нападе на Україну
Евгений Стелькин

Вже влітку цього року Російська Федерація може вдатися до чергової ескалації військових дій на захоплених нею територіях України (частина Донбасу) чи Молдови (Придністров’я). Піти на це російський президент Володимир Путін може у зв’язку з тим, що утримання окупованих територій спустошую федеральний бюджет та вимагає рішучих мір.

Як інформує replyua.net з посиланням на «Обозреватель», відповідна точка зору була оприлюднена американським політологом, директором організації For a free Ukraine Джейсоном Смартом.

На його думку, у Москві вже усвідомлюють, що подальше утримання окупованої частини Донбасу, Південної Осетії та Придністров’я створило комплексну проблему для російського бюджету.

«Їм треба вирішувати, що буде завтра Тому що вони витрачають дуже багато грошей Якщо це триватиме, то яким буде результат і ефект. Нинішня ситуація – це дуже дорого, немає результату і дуже не вигідно для РФ», - заявив політолог. Крім того, Смарт додав,

що в Кремлі вже підійшли до тієї межі, коли «доведеться вирішувати - або вони будуть йти, або витратять гроші і швидко зроблять щось велике ... і подивляться, як світ відреагує на ці дії. Росія як країна не завжди логічна ... з нашої точки зору Ми не завжди знаємо, яка інформація у них ... Вони грають в шахи Кожен їх крок пов'язаний з іншим кроком, це завжди не просто так», - заявив політолог.

Правила педикюра Как организовать туристический поход Что такое профнастил? Стулья для кухни Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей