07.08.2017 17:31

Енергія сонця, яка працює на вас

Енергія сонця, яка працює на вас
Евгений Стелькин

Останнім часом людство почало звертати все більше уваги на стан нашої планети, на проблеми, які виникають через втручання людини у природні процеси. І це не може не радувати, адже стан екології постійно погіршується через регулярні викиди різноманітних шкідливих речовин в атмосферу та океани. Щоб позбавитися залежності від копалин, нам слід задуматися та припинити безвідповідально споживати природні ресурси, адже вони не вічні і колись мають скінчитися. Натомість, ми можемо звернути свою увагу на використання природніх відновлюваних джерел енергії, які не знищуються, коли ми їх використовуємо, та не чинять шкоди навколишньому середовищу. Це може бути енергія тепла, вітру чи сонця. Останній варіант взагалі можна назвати універсальним, адже вітроустановки, приміром, є сенс використовувати якщо ви живете в місцині, де є постійні вітри, а от сонячну енергію можна видобувати практично будь-де.

Такий екологічний спосіб отримання енергії набуває популярності в останні роки, адже він дозволяє отримати не тільки електрику для домівки, а ще й тепло для нагрівання води. Тобто, один пристрій може забезпечити дім електрикою, підігріти воду для побутового використання, обігріти оселю, нагріти воду у басейні. Для цього були розроблені геліосистеми, або як їх ще називають, сонячні колектори. Такі пристрої можуть успішно використовуватися як у приватних будинках, так і в багатоповерхівках, вони підходять для готельного та ресторанного бізнесу, для заводів та фабрик. Вони зручні, прості у використанні и не потребують особливого догляду. За функціональністю розрізняють круглорічні та сезонні системи, які можуть ефективно працювати лише весною та восени.

Круглорічні можуть використовуватись протягом усіх пір року однаково ефективно. Щоб обрати правильну систему, яка зможе задовольнити ваші потреби у кількості енергії та гарячої води, слід заздалегідь розрахувати, скільки води ваш будинок споживає за добу. Якщо система призначена , приміром, для дачного будинку, слід придбати невеличкий агрегат з накопичувальним баком. А якщо ви споживаєте більше 1000 л на добу, краще звернути увагу на геліосистему, обладнану вакуумним колектором. Цінова політика дозволяє вибрати оптимальній варіант для будь-яких умов експлуатації. Придбати таку систему – значить подбати про майбутнє нашої планети та наступних поколінь, зробити суттєвий внесок в безпечне життя наших дітей та онуків.

Прогулки на водном транспорте Инструменты для малярных работ Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Спортивные комплексы для развития детей Как быстро увеличить депозит

Лента новостей