09.11.2017 22:47

Епідемія Зайцевих. Харків'яни показали відео, яке багато що пояснює

Евгений Стелькин

Приклад 20-річної Альони Зайцевої, котра, порушивши правила дорожнього руху, відправила в могилу шістьох людей, нічому не навчив деяких харківських автовласників, і вони продовжують ганяти вулицями міста на шалених швидкостях.

У групі "Харків City" в соціальній мережі Facebook очевидці опублікували відео, на якому видно, як стрітрейсери ганяють по дорозі. Їх було близько восьми, всі машини - без номерів.

"Ці ідіоти носилися по проспекту Перемоги по колу, потім вирішили що це нудно, можна ж гуму палити на колі, мчати по зустрічній", - пише автор, додавши, що на вулиці йшов дощ і був туман

Поліція, яку викликали небайдужі громадяни, порушників не дуже налякала.

"Патрульні поговорили кілька хвилин без записів і перевірок прав. З того, що ми чули - "Тут викрадення по Шевченківському. Роз'їжджайтеся, хлопці" і поїхали! Ми навіть не встигли зорієнтуватися, сфотографувати патрульну машину і номери та і запитати "як так?", - обурюється користувач.

Також у своєму дописі автор наголосив, що на зупинці, повз яку каталися стрітрейсери, так само стояли люди, але "цим пощастило".

У коментарях до відео місцеві жителі й не тільки нарікають на бездіяльність поліції, а й пропонують свої шляхи вирішення проблеми аварій на дорогах Харкова.

Источник

Экономим на отоплении Правила педикюра Новость о пожаре в Мытищи Как быстро увеличить депозит Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей