25.08.2016 11:11

Евгений Магда: Після ювілею

Евгений Магда: Після ювілею
Евгений Стелькин

Він був потрібним та доречним. Проте для довгих святкувань у нас немає часу.

Смертельна небезпека для України не зникла. Існування нашої держави на політичній карті світу - серйозний виклик для Росії. І Кремль не відступився від своїх планів.

Відсутність широкомасштабного військового вторгнення, серед іншого, означає, що Росія і надалі робитиме ставку на розхитування ситуації в Україні зсередини. У державі, яка третій рік без перепочинку живе в системі координат зрада - перемога, робити це легше, ніж організовувати вторгнення. На жаль, це розуміють не всі.

Не варто тішитися ілюзіями про швидкий розпад Росії. Захід боїться цього сценарію. Більше того - країни Заходу більше 20 років сприймали Україну крізь призму російських інтересів. Змінити ситуацію "тут і зараз" складно.

Нашим політикам треба вже сьогодні перенести тональність своїх ювілейних промов у практичну площину. Діяти відповідально, ставити національні інтереси вище приватних. Пам'ятати про унікальність ситуації, в якій опинилась Україна, та відповідальність за неї тих, хто називає себе політичною елітою.

У гібрідній війні не буде параду Перемоги. Він не передбачений форматом протистояння. Ознакою перемоги будуть системні зміни для більшості суспільства в сфері політики та економіки, що позбавлять Україну малоприємного статусу аутсайдера в центрі Європи.

Зміни потребують системної щоденної праці у не надто сприятливих умовах. Час для імітації змін минув.

Экономим на отоплении Купить новостройку или вторичку? Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Инструменты для малярных работ Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей