13.10.2018 12:25

Фаріон: українці – дебіли, раз не хочуть вивчати мову Бандери

Фаріон: українці – дебіли, раз не хочуть вивчати мову Бандери
Евгений Стелькин

Українська націоналістка, екс-депутат Верховної Ради Ірина Фаріон назвала представників угорської меншини, які проживають в Закарпатті "дебілами", яким не місце на Україні. На її думку, сім років, передбачені в українському мовному законі на навчання української мови в школах нацменшин - це занадто тривалий термін.
«Слухайте, коли відправляєш пса на навчання, так той пес через місяць приходить додому з нормальним виконанням команд:" Сидіти "," стояти "," лежати ". А їм потрібно сім років, щоб вони вивчили мову Степана Бандери, мова Тараса Шевченка, мова Ліни Костенко. Так чи потрібно нам стільки дебілів в Україні? Так нехай беруть той паспорт, який їм дали угорці і пиляють в Угорщину, в чому справа, чому я тут повинна їх годувати, чому я повинна давати гроші на ту школу з угорською мовою навчання, румунською мовою навчання, московською мовою навчання і, вибачте, з польською мовою навчання? »- заявила Фаріон.

Источник

Прогулки на водном транспорте Самостоятельная установка стиральной машины Проблема гаджетомании у детей "Умный" ремешок для часов Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей