04.09.2019 11:18

Генерал: Лукашенко закриває кордон не через зброю

Генерал: Лукашенко закриває кордон не через зброю
Евгений Стелькин

Олександр Лукашенко не хоче сьогодні мати додаткові проблеми в стосунках з РФ. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український військовий діяч, генерал-полковник Анатолій Лопата.

Коментуючи заяву Президента Білорусії Олександра Лукашенка про те, що Мінськ був змушений закрити кордон з Україною через «потік зброї», наш співрозмовник зазначає наступне: «Я вважаю, що це перебільшення. Можливо, були якісь спроби окремих наших громадян перевезти щось, але все контролюється, і просто так перейти білоруський кордон неможливо. Це надумана, перебільшена проблема».

На думку експерта, історія з закриттям білоруського кордону насправді пов’язана з «проблемою стосунків України з РФ».

«Просто Лукашенко не хоче сьогодні мати додаткові проблеми в стосунках з РФ: мабуть, Кремль наполягає на тому, щоб Білорусь була ближче до Росії, ніж до України. Вони не відпускають Білорусь і будуть все робити, щоб вона була у руслі політики РФ. Залежність Білорусі від Росії більша, від залежність України від РФ на сьогоднішній день», - констатує Анатолій Лопата.

Источник

Что такое профнастил? Выращивание цветной капусты Как быстро увеличить депозит Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей