05.05.2020 10:05

Горбатюк: Заявам Парасюка має бути надана юридична оцінка

Горбатюк: Заявам Парасюка має бути надана юридична оцінка
Евгений Стелькин

Екс-глава управління спецрозслідування Генпрокуратури, а нині керівник Фонду «Право і справедливість» Сергій Горбатюк вважае, що виступи фігурантів справи по майдану повинна надаватись правова оцінка, адже слідство ще триває.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи заяву Парасюка про те, що він стріляв на Майдані, яку він зробив в інтерв'ю Дмитру Гордону, екс-глава управління спецрозслідування Генпрокуратури зазначив, що

Колишній нардеп жлдного разу на допит не з’являвся.

«Коментувати чи ні — це право голосу кожного. Єдине, що не можуть розповідати ті, хто попереджені про нерозголошення даних судового розслідування. Він не попереджувався, бо він не з'явився жодного разу на допит, не дивлячись на десятки викликів, тому тут питання виключно до його власного розуміння з приводу того, може чи не може він говорити. В справі він фігурував, тому що він викликався на допити в якості свідка, але про підозру питання не стояло на той час. Розслідування тривало», - пояснив Горбатюк.

Також він наголосив, що заяві Парасюка про стрілянину слідство повинно надати більше значення.

«Будь-яким заявам має буде надана юридична оцінка. Відповідно є розслідування, за результатом якого має бути прийняте рішення. Якщо є підстава, має повідомлятися підозра. Може це бути необхідна оборона, може крайня необхідність. Тобто з урахуванням всіх подій, що відбувались на той час, має прийматися рішення, а оцінка виступів в ЗМІ — це особисто кожна людина вирішує, як до цього відноситися. Розслідування, наскільки мені відомо, триває», - резюмував керівник Фонду «Право і справедливість».

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Правила педикюра Диета для страдающих от диабета Корпоратив на работе: что надеть? Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей