Гороскоп на тиждень: чого чекати з 31 липня по 6 серпня

Евгений Стелькин

Цей тиждень для деяких буде досить вдалим, а комусь доведеться бути пильнішим, оскільки можливі проблеми зі здоров'ям.

Тому ми вирішили разповісти гороскоп на тиждень, з 31 липня по 6 серпня, пише znaj.ua.

Гороскоп на тиждень для Овна

На цьому тижні Овен знайде новий спосіб заробітку, і навіть дуже хороший. Але гроші краще не витрачати відразу, а відкладати на щось важливе.

Гороскоп на тиждень для Тільця

На цьому тижні для Тільця буде дуже важлива емоційна захищеність у всіх сферах життя: радимо не відкривати душу кому не слід.

Гороскоп на тиждень для Близнюків

Цей тиждень для Близнюків буде дуже вдалим у фінансовому плані. Великих грошей ви не отримаєте, зате врегулювати всі питання, пов'язані з фінансовою складовою вашого життя, вийде на ура.

Гороскоп на тиждень для Рака

На цьому тижні у вас чудово вийде поєднувати корисне з приємним. Особливо якщо ваша діяльність пов'язана з організацією дозвілля або сферою розваг.

Гороскоп на тиждень для Лева

Фінансове благополуччя - це те, що супроводжуватиме вас цілий тиждень. Середа буде прекрасним днем для вирішення проблем, пов'язаних з податками, а в четвер, швидше за все, можливі фінансові вливання.

Гороскоп на тиждень для Діви

Ваша друга половинка буде приємно радувати вас цілий тиждень. Але можливі проблеми з грошима. Не соромтеся брати в борг, все одно потім повернете.

Гороскоп на тиждень для Терезів

Цього тижня вам потрібно дуже стійко захищати особисті інтереси, щоб відвоювати своє місце під сонцем.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона

Цей тиждень буде надто активним для вас. Але варто бути дуже обережними, тому що можливі проблеми зі здоров'ям, особливо вразливими будуть нирки.

Гороскоп на тиждень для Стрільця

Можливо, вам відгукнуться старі проблеми і борги. На цьому тижні їх варто вирішити за будь-яку ціну. Крім того, вівторок і п'ятниця будуть дуже вдалими у фінансовому плані.

Гороскоп на тиждень для Козерога

Дуже велика ймовірність кризи у відносинах. Пам'ятайте, що почуття ілюзії завжди призводить до великих розчарувань.

Гороскоп на тиждень для Водолія

Цей тиждень буде дуже активним для вас, але з відновленням сил проблем не буде. Однак варто бути обережними, тому що можливі проблеми з нирками.

Гороскоп на тиждень для Риб

Дуже сприятливий тиждень для того, щоб вирішити всі фінансові проблеми. Але потрібно ретельно займатися цим. До всіх формальностей поставтеся серйозно, це буде надто важливо.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Стулья для кухни Корпоратив на работе: что надеть? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Правила педикюра

Лента новостей