18.12.2016 22:37

Ігри для хлопчиків в онлайн-форматі: розвиток уваги та пам’яті

Ігри для хлопчиків в онлайн-форматі: розвиток уваги та пам’яті
Евгений Стелькин

Хлопці й дівчата різного віку дуже полюбляють комп’ютерні ігри, а сьогодні у дітлахів ще й з’явилась можливість грати у них в онлайновому форматі, у мережі інтернет. Сучасні додатки для малюків, підлітків та школярів можуть здивувати яскравим оформленням, правдоподібними декораціями та великим жанровим різноманіттям, серед якого дуже легко обрати для себе цікавий варіант. Хлопці зазвичай обирають стимулятори різних бойових подій, ігри, в котрих треба ганяти на автівках, літати на літаках чи гелікоптерах, стріляти по зомбі чи інших негативних персонажах.

Користуються попитом хлопчакові додатки в онлайн-зоні для ігр на тему будівництва, стратегій, подорожей. Якщо ввімкнути першу гру на сайті, обов’язково можна познайомитися з популярним Ніндзяго – тут є кілька варіантів на тему пригод цього герою - Ніндзяго спочатку вибирається із тюрми, потрапляє у сніговий замет, який має подолати за певну кількість часу. Наступні версії онлайн-забави передбачають змагання Ніндзяго з бойовим драконом, а також тренування головного герою. Після того, як Ніндзяго набереться сили, зможе вирушити у далеку подорож у темний, підземних світ, де на нього будуть чекати привиди, монстри та інші створіння. Доможіть герою подолати суперників, та зможете вирвати перемогу в онлайновій партій. Дивлячись на те, які сюжети й теми більш подобаються хлопчику, він зможе обрати для себе підходящий варіант, щоб згаяти час за комп’ютером у розділі «онлайн ігри для хлопців» на віртуальному порталі.

Серед додатків, що присутні у каталозі, є ігри на тему морських пригод та боїв на кораблі та між кораблями, 3D-ігри, симуляції польотів та гонок на байку, чи автівці, військові додатки, ігри про зомбі та тролів, роботів. Більш дорослим гравцям будуть цікаві віртуальний більярд, танки, спортивні забави, ігри-шутери та безліч інших варіантів, котрі є у колекції. Щоб обрати та відкрити у браузері ту чи іншу гру, треба спочатку продивитися каталог, увійти в конкретну категорію, що вам подобається, та визначитися із додатком. Дані забави розраховані на хлопчиків різного віку – малюків, школярів, підлітків та тинейджерів, котрі полюбляють подібні забавки, та не гають часу у соціальних мережах, обираючи замість них онлайн-ігри. До речі, багато з них добре впливають на розвиток пам’яті юнаків, логічних та аналітичних здібностей. Для наймолодших тут є ігри на розвиток уваги, вивчення цифр та кольорів, тварин тощо.

Как организовать туристический поход Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Правила педикюра Лето – 2015. Модные женские часы Выращивание цветной капусты

Лента новостей