23.12.2016 22:12

Інформаційна допомога підліткам

Інформаційна допомога підліткам
Евгений Стелькин

На сьогоднішній день розвиток інноваційних технологій дає великий вплив на спосіб життя кожної людини, в основному на дітей та підлітків. Згадайте наше дитинство, тоді ми не знали, що таке мобільні телефони та інші гаджети. Нам було весело гратися на вулиці з друзями. На сьогоднішній день такого неможливо зустріти. Сучасні діти не грають на вулицях, тому що постійно зайняті сучасними технологіями.

Хоча, не можна сказати, що сучасні мобільні та комп’ютерні технології мають тільки негативний вплив. Якщо раціонально розподілити свій час, тоді інноваційні технології можуть принести не аби який розвиток кожній людини. Зараз, навіть, сучасна шкільна освіта ґрунтується на мобільних технологіях. Наприклад, існує повна можливість, замінити всі підручники електронними версіями, за допомогою мобільних гаджетів. Погодьтесь, те що наші діти носять до школи непідйомні ранці, не дає їм можливості стати повноцінною людиною із хорошим здоров’ям . Дуже важливо, щоб кожен підліток самостійно розумів, що мобільні та комп’ютерні гаджети можуть впливати на розвиток дуже погано, та дуже добре. Головне самостійно розуміти, що кожен ресурс може містити цікаву та пізнавальну інформацію.

Для того, щоб дізнатися більше інформації с цього приводу, ми рекомендуємо прочитати її тут на http://nowyny.com. Це впливовий інформаційний портал, який пропонує різноманітну інформацію, яка дає можливість робити постійні відкриття не тільки для себе, але й для своєї дитини. Дуже важливо розуміти, що кожна людина дає собі можливість відкрити більше нового та цікавого, за допомогою мобільного гаджету. Багато психологів стверджують на цю тему, що, для того, щоб повноцінно контролювати себе в своїх бажаннях в користуванні мобільною технікою, необхідно правильно розкласти пріоритети. Вони будуть слугувати вам розкладом, за яким буде дуже легко працювати, вчитися та розважатися. Для того, щоб ваш час не був майно зіпсований, ми рекомендуємо користуватись пізнавально-розважальними іграми, які дадуть можливість кожній людини весело проводити свій час за грою, а паралельно навчатися чому-то новому. Для того, щоб ваша дитина була щасливою, їй не потрібно щось забороняти, треба пояснити, як правильно користуватись тим, чи іншим технічним приладом, щоб він приносив тільки користь в будь-якому розумінні (навчанні, роботі, розвагах). Бажаємо вам успіхів.

Стулья для кухни Новость о пожаре в Мытищи Корпоратив на работе: что надеть? Диета для страдающих от диабета Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей