Інопланетна загроза та НЛО: у Пентагоні заговорили начистоту

Евгений Стелькин

Протягом багатьох років Міністерство оборони США витратило 22 млн дол. із бюджету на 600 млрд дол. на програму вивчення аерокосмічної загрози, що передбачала, серед іншого, спостереження за НЛО.

Про раніше таємничу програму, яка існувала в період із 2007 по 2012 роки, розповіли колишні учасники програми. Її існування також офіційно підтвердили в Пентагоні.

Згідно інформації, програмою керував офіцер військової розвідки Луїс Елізондо. Команда розташовувалася на п'ятому поверсі кільця C-ring будівлі Пентагону, в глибині заплутаних коридорів. Проект був запущений за ініціативою сенатора-демократа Гаррі Рейда.

Більшу частину фінансування в рамках програми отримала компанія Bigelow Aerospace, що спеціалізується на дослідженнях космосу, яку заснував мільярдер і давній друг Рейду – Роберт Бігелоу. Зараз компанія Бігелоу працює над проектом розширюваного зорельоту для NASA.

Офіційною причиною закриття програми в 2012 році стала "економія бюджетних коштів". У той же час прихильники ініціативи стверджують, що незважаючи на припинення фінансування, Пентагон не згорнув проект повністю.

Останні п'ять років співробітники міністерства, які пов'язані з проектом, продовжували розслідувати незвичайні випадки, про яких їм розвідка доповідала, одночасно виконуючи свої основні обов'язки.

На початку минулого року ЦРУ розсекретило сотні документів, присвячених спостереженню за передбачуваними НЛО по всьому світу. Вони показали, що США десятиліттями вивчали НЛО. Ще в 1947 році ВПС США провели серію розслідувань, в ході яких було вивчено понад 12 тмс. повідомлень про НЛО.

Програма, яка, зокрема, включала дослідження під кодовою назвою Project Blue Book, стартувала в 1952 році, так і не привела до отримання неспростовних доказ існування НЛО. Більшість "побачених" очевидцями НЛО були зірками, хмарами, звичайними і шпигунськими літаками. Втім, 701 випадок залишився нерозгаданим.

Источник

Что такое профнастил? Новость о пожаре в Мытищи Купить новостройку или вторичку? Правила педикюра Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей