Холод у домівках змусив людей перекрити трасу Харків-Сімферополь. ВІДЕО

Евгений Стелькин

Без опалення у Покотилівці досі більше тисячі абонентів

Щоб домогтися тепла в оселях перекрили дорогу. Зо півсотні мешканців селища Покотилівка, що на Харківщині, заблокували трасу Харків-Сімферополь. Пояснюють: ще влітку місцеві чиновники вмовили людей перейти на індивідуальне опалення заради економії. Утім, роботи з переобладнання тепломереж не закінчили і досі, тож люди мерзнуть у власних квартирах, передає 5.ua.

Півсотні людей блокують трасу Харків – Сімферополь. Всі вони - мешканці селища Покотилівка, де досі немає опалення.

Мітингарі розповідають, на початку року місцеві чиновники запропонували їм перейти на індивідуальне опалення. Мовляв, на централізоване бракує грошей, через борги перед "Нафтогазом".

Всі роботи обіцяли завершити ще на початку вересня, утім тривають вони і досі. У деяких помешканнях температура не піднімається вище 13 градусів тепла.

Натомість місцеві чиновники у затримці ремонту винуватять самих людей.

Без опалення у Покотилівці досі більше тисячі абонентів. Чиновники обіцяють дати тепло вже за місяць. Та обіцянкам люди не вірять. Перекриття траси називають попередженням. Кажуть, якщо до настання морозів тепла у домівках не буде, акції протесту продовжать.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Экономим на отоплении Что такое профнастил? Спортивные комплексы для развития детей Проблема гаджетомании у детей

Лента новостей