27.07.2016 14:42

Хто насправді має дбати про безпеку пастви під час Хресної ходи

Хто насправді має дбати про безпеку пастви під час Хресної ходи
Евгений Стелькин

Дбати про безпеку пастви має не поліцейський чи державний чиновник, а пастир. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український журналіст Віталій Портніков.

На думку нашого співрозмовника, священним обов’язком пастиря є не тільки уподобання і проведення різних ритуалів, а й забезпечення безпеки пастви.

«Насамперед, саме пастир, а не поліцейський чи державний чиновник має подбати про безпеку пастви, яка довіряє пастирю. І організація такого дійства в період очевидної напруги в державі, в період, коли продовжуються військові дії, в період, коли до цієї Хресної ходи ставляться по-різному, в період, коли до цієї Хресної ходи можуть приєднатися провокатори, які не мають нічого спільного ані з церквою, ані з релігією, але готові використати велике скупчення людей для провокацій різного типу, у тому числі і терористичні акти, проводити в такий період саме такий захід – означає кричущу безвідповідальність пастирів по відношенню до пастви», - зазначає експерт.

У той же час, додає журналіст, висновки із цієї безвідповідальності та готовності поставити під ризик людей, які є вірними до цінностей тієї чи іншої конфесії, мають робити самі віруючі.

«Ми зможемо тільки із величезним здивуванням констатувати цю безвідповідальність у людей, які б мали за своїм покликанням бути людьми відповідальними, якщо б вони дійсно вірили в Бога, а не використовували своє перебування в сані іносвященицьких кафедр для діяльності, яка не має нічого спільного із релігійним служінням», - резюмував Віталій Портніков.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Новости Украины – From-UA повідомляло про те, що близько 10 тисяч учасників хресного ходу Української православної церкви Московського патріархату завершили сьогоднішній молебень на Володимирській гірці в центрі Києва.

Стулья для кухни Лето – 2015. Модные женские часы Лепнина из гипса Инструменты для малярных работ Правила педикюра

Лента новостей