Киянка, яка постраждала у “Харківському пеклі”, вразила моторошними подробицями

Евгений Стелькин

Киянка Оксана Нестеренко, яка постраждала в ДТП із численними жертвами у Харкові, розповіла про пережитий після аварії жах.

Постраждала 36-річна жінка розповіла, що приїхала до Харкова на семінар, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Факти.

За словами жінки, якби вона одразу після завершення заходу поїхала до Києва, цього жаху із нею не сталося б.

“Того вечора якраз відправлялася додому в Київ. Ми збиралися зайти на квартиру Жанни, у якої я зупинилася, щоб забрати мої речі. Якби я після завершення семінару одразу поїхала до Києва, нічого цього з нами не сталося б. Але мені захотілося залишитися, погуляти по Харкову… Це було як уві сні. Зелене світло світлофора, “зебра”, а далі – провал у пам’яті. Прокинулась уже в лікарні. Пам’ятаю, зашивали голову, накладали лангет. Я без кінця запитувала лікарів, де я, що зі мною, що роблю у Харкові. До Києва через черепно-мозкову травму мене поки не можна транспортувати. Ще у мене осколки в колінному суглобі, синці та подряпини на обличчі. Але це дрібниці в порівнянні з тими травмами, які отримала Жанна. Мені її дуже шкода”, – розповіла Оксана.

Источник

Стулья для кухни Как быстро увеличить депозит Спортивные комплексы для развития детей Правила педикюра Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей