Комітет Ради звернувся до КСУ щодо відповідності Тупицького займаній посаді

Комітет Ради звернувся до КСУ щодо відповідності Тупицького займаній посаді
Евгений Стелькин

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки звернувся до Конституційного суду щодо відповідності обійманій посаді відстороненого очільника КСУ Олександра Тупицького.

Про це повідомили у прес-службі комітету.

У зверненні члени комітету закликають КСУ розглянути відповідність Тупицького вимогам, які конституція та закон про Конституційний суд висувають до судді КСУ щодо його відповідності критерію “високі моральні якості” та його відповідності обійманій посаді.

Варто зазначити, що 29 грудня президент України підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

У КС зазначили, що рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість нього.

Як раніше інформувало “Діло”, ДБР повідомило про підозру голові КСУ Олександру Тупицькому, також його не пустили до приміщення суду.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Проблема гаджетомании у детей Транспортировка грузов на фурах Утепляем дом Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей