06.08.2017 18:35

Копи відкрили подробиці звірячою розправи над київською родиною

Копи відкрили подробиці звірячою розправи над київською родиною
Евгений Стелькин

Чоловіка, який причетний до вбивства 4 членів своєї сім’ї, затримали патрульні в Києві

4 серпня спецлінії 102 зателефонували стурбовані громадяни: говорили з родичами по телефону, але зв’язок обірвався і ніхто більше не відповідав на дзвінки протягом доби.

Патрульним, які прибули на виклик до однієї з багатоповерхівок на вулиці Маршала Якубовського, заявники пояснили: в квартирі живуть їхні родичі, один з яких має психічні розлади.

Двері ніхто не відкривав, але патрульні поліцейські викликали службу по відкриттю дверей. Отримавши доступ в приміщення, поліцейські з дозволу заявників увійшли в квартиру і побачили 4 тіла без ознак життя. Інспектори патрульної поліції затримали 42-річного чоловіка, який був присутній в квартирі. На питання патрульних про те, хто вбив людей, громадянин відповів, що це зробив він.

За попередньою інформацією про той страшний день, яку вдалося встановити патрульним, 3 серпня загинули мати і батько затриманого, а потім – двоэ сестер, що повернулися з роботи пізніше.

Затриманого доставили у відділення поліції.

Источник

Стулья для кухни Лепнина из гипса Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Особенности пластиковых окон для делового офиса Корпоратив на работе: что надеть?

Лента новостей