18.07.2018 12:48

Корчинський пояснив, чому нове розслідування «справ Майдану» може розтягнутися «ще років на 50»

Корчинський пояснив, чому нове розслідування «справ Майдану» може розтягнутися «ще років на 50»
Евгений Стелькин

Норми звичайного кримінального права не застосовуються у випадках з жодними революційними подіями. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політичний і громадський діяч, журналіст і телеведучий Дмитро Корчинський.

Коментуючи проведення Генеральною прокуратурою слідчого експерименту в рамках розслідування «справ Майдану», наш співрозмовник зазначає наступне: «Справа в тому, що норма і практика звичайного кримінального права не застосовуються у випадках з жодними революційними подіями, бо з точки зору кримінального права злочинцями є учасники Революції Гідності і бійці Небесної сотні. А всі ті, хто їх розстрілював, це максимум перевищення повноважень».

За словами політика, переслідувати «собак старого режиму і представників старого режиму» можна тільки за революційним правом - воєнним трибуналом і надзвичайними комісіями.

«Якщо намагатися встановлення справедливості цивільними судами і звичайним кримінальним слідством, то це тягнутиметься ще років 50, тому що це безглузда діяльність з точки зору звичайного кримінального права», - додає Дмитро Корчинський.

Источник

Диета для страдающих от диабета Проблема гаджетомании у детей Купить новостройку или вторичку? Корпоратив на работе: что надеть? Как организовать туристический поход

Лента новостей