Корнієнко розповів, коли оприлюднять офіційні результати опитування Зеленського

Корнієнко розповів, коли оприлюднять офіційні результати опитування Зеленського
Евгений Стелькин

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів, чому результати опитування Зеленського після місцевих виборів так і не були офіційно опубліковані.

Про це він розповів в інтерв’ю “Громадському”.

За словами Корнієнка, трапилася якась “дивна ситуація”: у партії планували опублікувати результати опитування, але чомусь цього не зробили. На уточнювальне запитання, чи заважало депутатам щось зробити це, Корнієнко відповів, що нічого не заважало. Водночас публікацію результатів депутат назвав справою честі, тому звіт все ж буде опублікований, ймовірно, його підкріплять до звіту діяльності партії.

Корнієнко тверджує, що з 5 питань президента, мінімум два з них вже імплементують — зменшення кількості народних депутатів і легалізація канабісу в медичних цілях.

“Просто… Напевно вже… Якось воно трохи відійшло на другий план. Ми почали займатися імплементацією цього. Це виявилося цікавіше, ніж обговорювати”, — заявив Корнієнко.

Источник

Инструменты для малярных работ Экономим на отоплении Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Стулья для кухни Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей