07.07.2021 9:29

Кредит під заставу автомобіля в Києві

Кредит під заставу автомобіля в Києві
Катя Фомина

Важка фінансова ситуація в Україні змушує громадян шукати шляхи її вирішення за допомогою автомобільних ломбардів. Однак, слід дотримуватися обережності і працювати тільки з перевіреними дилерами. Користуючись популярністю послуги, на ринок намагаються вийти недосвідчені, недобросовісні, а в деяких випадках і відверто шахрайські діячі. На відміну від останніх, Автоломбард дійсно зробить так, що фінансова проблема клієнта буде вирішена в найкоротший терміни. Зрозуміло, що послугами ломбардів користуються люди, що потрапили в безвихідну ситуацію. Їм ніде взяти гроші. Ні родичі, ні знайомі не допоможуть. Єдиний шанс - кредит під заставу автомобіля. Київський автомобільний ломбард видасть таку позику під низькі відсотки. Причому сума кредиту може бути досить суттєвою.

Компанія Автоломбард https://autolombard.in.ua/uk/ працює на ринку заставного кредитування з 2009 року. За минулий час нею накопичений чималий власний капітал. Експерти вважають фірму лідером швидкого і безпечного автомобільного позики під заставу. Клієнти компанії завжди залишаються задоволеними результатом угоди. За 12 років роботи на роботу фірми не надійшло жодної скарги чи претензії. А адже спектр техніки, з якою працюють фахівці великий. І це не тільки легкові авто, але і вантажні автомобілі, мототехніка, водний транспорт і навіть спецтехніка. Даний факт наочно демонструє надійність і професійність команди ломбарду.

Основні переваги автоломбарду:

Мінімальний пакет документів, необхідний від продавця: паспорт, довідка ІПН та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Оформлення протягом години. У цей час уже враховані експрес-оцінка і видача грошей.
Чесна і компетентна оцінка закладається машини.
Мінімальний відсоток на заставляється.
Низькі ціни на оформлення документів - не більше 2000 гривень.
Гарантія цілісності авто, що знаходиться в заставі.
Знижки для постійних клієнтів.

Компанія вкрай зацікавлена ​​забезпечити клієнта грошима, так як це - основний вид її діяльності, за рахунок якого вона існує. Тому оцінювачі, експерти та консультанти сервісу будуть шукати найприйнятніші умови для позичальника і кредитора. Вони будуть формувати найвигіднішу пропозицію щодо термінів і відстрочень платежів, по виплатах відсотків і самого тіла кредиту. Спільно завжди вдається досягти взаємвигідних  результатів.

Лепнина из гипса Стулья для кухни Инструменты для малярных работ Диета для страдающих от диабета Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей