27.05.2018 19:12

Літа не буде, погода зіпсує українцям настрій

Евгений Стелькин

Українцям обіцяли спекотний і сухий кінець травня, але погода все ж вирішила піднести кілька «сюрпризів».

В останній тиждень весни погода хоч і буде теплою, але спекою це не назвеш. А жителям деяких областей настрій зіпсують дощі.

У неділю, 27 травня, дощі, і то короткочасні, пройдуть на Закарпатті. Максимально ж повітря прогріється до 25 градусів тепла.

А ось з понеділка, 28 травня, погода зіпсуєтся вже по всій країні. Дощі все також будуть на Закарпатті, а мінлива хмарність без опадів на решті території країни. Найспекотніше буде в Миколаївській і Херсонській областях – від 24 до 26 градусів, а прохолодніше всього в Чернігівській і Сумській областях, від 22 до 24 градусів.

У вівторок, 29 травня, дощі відступлять і трохи потеплішає. На заході України очікується від 25 до 27 градусів, а в Херсонській та Миколаївській областях буде аж 28-29 градусів вище нуля.

У середу, 30 травня погода залишиться такою ж. Середня температура повітря по країні вдень від 24 до 26 градусів, дощів не передбачається.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Правила педикюра Лето – 2015. Модные женские часы Как организовать туристический поход Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей