19.05.2021 14:25

Ляшко - новий міністр МОЗ: Шмигаль офіційно запропонував Раді нового кандидата

Ляшко - новий міністр МОЗ: Шмигаль офіційно запропонував Раді нового кандидата
Евгений Стелькин

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс подання до Верховної Ради щодо затвердження санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду нового очільника МОЗ, після вчорашнього звільнення Максима Степанова.

Прем'єр Шмигаль пропонує Верховній Раді призначити чинного санітарного лікаря Віктора Ляшка на посаду нового міністра охорони здоров'я. Про це сьогодні, 18 травня, повідомила член комітету парламенту з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина з фракції "Голос" на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно надійшло подання Прем’єр-міністра України щодо призначення Міністра охорони здоров’я України. Сьогодні невідкладно розглядаємо це подання на засіданні Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, трансляція буде на сторінці комітету", - написала у дописі Ольга Стефанишина.

Відомо, що засідання комітету розпочнеться сьогодні о 15:00 годині.

Нагадаємо, що на вчорашньому засіданні Верховної Ради депутати підтримали подання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо звільнення Степанова з посади очільника Міністерства охорони здоров'я - основними причинами відставки є провал кампанії з вакцинації від Covid-19 і пильна увага до міністра з боку НАБУ.

Зрештою Максим Степанов прокоментував своє звільнення та заявив, що його звільнили за "вибивання грошей на медицину". За словами ексочільника МОЗ, "вибивання грошей" сприйняли у Кабміні, як формування власного політичного іміджу й додав, що він почав ще з першого дня своєї роботи говорити про те, що українська медицина катастрофічно недофінансована.

Источник

Как организовать туристический поход Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Транспортировка грузов на фурах Лепнина из гипса Инструменты для малярных работ

Лента новостей