07.06.2019 10:56

«Ляшко той, хто захищає українську землю», - експерт

«Ляшко той, хто захищає українську землю», - експерт
Евгений Стелькин

Політолог Андрій Бузаров в коментарі Новости Украины – From-UA, висловив свою думку щодо ініціативи по зменшенню кількості депутатів в українському Парламенті, а також - відносно питання продажу землі і його важливості в суспільстві.

Експерт відзначив роль лідера Радикальної партії Олега Ляшка у даних питаннях.

«Якщо об’єктивно підходити до аналізу політичних процесів та майбутнього парламенту, без сумнівів, Ляшко проходить до Парламенту. Особливо, виходячи з того, що він найконструктивніший з точки зору своєї позиції, основними тезами якої є зміни до Конституції щодо зменшення кількості депутатів. Ляшко завжди послідовно несе цю ідею в маси, він завжди хотів скоротити кількість депутатів з 450 до 250. Як громадянин та політичний аналітик, завжди це підтримував, оскільки така кількість депутатів непотрібна сучасній Україні», - відзначає Бузаров.

Аналітик також спробував пояснити, чому питання продажу землі є важливим для суспільства і яку позицію відстоює лідер РПЛ.

«Однак важливий аргумент Ляшка – це захист землі. Він пропонує запитати думку у громадян України, і дізнатися їхнє ставлення щодо відкриття чи не відкриття ринку землі і продажу її іноземцям. Такий підхід виправданий, оскільки питання щодо ринку землі суперечливе в українському суспільстві, так як існують різні точки зору. Земля – головне надбання, основа сільського господарства країни. Через що ті політики, які захищають землю, користуються серйозною підтримкою українського суспільства, Ляшко саме такий політик», - підсумував політолог.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Корпоратив на работе: что надеть? Правила педикюра Инструменты для малярных работ Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей