31.07.2020 13:25

Люди з команди президента звертаються до нього через зовнішню рекламу

Люди з команди президента звертаються до нього через зовнішню рекламу
Евгений Стелькин

Політтехнолог Сергій Гайдай переконаний, що нападки Бужанського та Дубінського на владу Дніпра – це передвиборча боротьба.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи нещодавні фейсбук-суперечки Бужанського з Корбаном та Філатовим, політтехнолог назвав їх мерськими амбіціями.

«Звичайно, щоб стати мером Дніпра, треба конкурувати і битися з мером Дніпра Філатовим і його колегою Корбаном. Як на мене, це дуже звичайна для України ситуація, бо коли б'ються у нас за владу, так чи інакше ми бачимо суперечки між конкурентами чи опонентами», - зазначив він.

Сергій Гайдай назвав дивмним той факт, що у Києві розміщують борди про Дніпро і те, що через них «слуги народу» звертаються до президента.

«Особисто я кожний день їжджу по Парковій алеї і побачив мінімум 10 бордів, дуже дивних для мене як для киянина. По-перше, у мене було питання: чому борди про Дніпро знаходяться в Києві? Я ситуацію в Дніпрі як людина, що співпрацює з владою Дніпра, добре знаю. Потім я зрозумів, що це така звичка, яка давно є у наших політиків — звертатися до президента, тому що президент на роботу з Конче-Заспи, з дачі, яку він зараз зайняв, їде на Банкову і проїжджає саме там. Я не буду здивований, якщо ще є білборди, які знаходяться в інших містах. Мене здивував навіть не зміст. Там зміст дуже звичайний. А те, що людина з команди президента звертається до президента через зовнішню рекламу», - розповів він.

Політтехнолог також прокоментував і звинувачення Дубинського в Телеграм-каналі на свою адресу.

«Олександр Дубинський за своє професійне життя звинуватив дуже багато людей. Я дуже багато знаю, коли ці звинувачення є просто замовними. А те, що він працює в команді з Бужанським і вони активно атакують владу Дніпра — є звинувачення, а є докази. Я побачив їх особисто, зняв і задав питання: дуже дивно, чому член команди звертається через білборди? Я щось стверджував? Ні. Я написав своє здивування», - резюмував він.

Источник

Как организовать туристический поход Спортивные комплексы для развития детей Экономим на отоплении Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Диета для страдающих от диабета

Лента новостей